fbpx

توشه چیست؟

محققین فناوری اطلاعات، سازمان‌های رسانه‌ای و پژوهشگرانی از سراسر دنیا توشه را برای اولین بار در ایران راه‌اندازی کرده‌اند. کاربران می‌توانند با کمک نرم‌افزار ویندوز توشه، به محتوای اینترنت از جمله فیلم، اخبار، تکنولوژی‌ و فناوری‌های جدید موبایل و کامپیوتر، موسیقی و سرگرمی بدون هزینه و با سرعت بالا دسترسی داشته باشند.

درباره ما

توشه یکی از پروژه‌های سازمان غیرانتفاعی «پیشگامان اینترنت آزاد» در ایالات متحده است که مطابق موازین قانونی دولت امریکا فعالیت دارد. دامنه فعالیت‌های این سازمان منحصر به ایران نبوده و در حوزه امریکای مرکزی، آمریکای شمالی، بخشی از خاورمیانه و نیز آسیای دور مشغول به ارائه خدمات است. هدف اساسی فعالیت‌های این سازمان تلاش برای سهولت دسترسی آزاد به جریان اطلاعات در مناطقی است که یا به دلیل فقدان امکانات یا وجود موانع قادر به برخورداری از مزایای شبکه جهانی اینترنت نیستند. این سازمان مانند دیگر واحدهای غیرانتفاعی در ایالات متحده از طریق پشتیبانی مالی اسپانسرهای خصوصی و دولتی بودجه خود را تامین می‌نماید؛ بنابراین در ازای ارائه سرویس رسانه‌ای از مخاطبان خود هزینه‌ای دریافت نکرده و به صورت کاملا رایگان در دسترس همگان است.
محققان فناوری اطلاعات، سازمان‌های رسانه‌ای و پژوهشگران حوزه‌های مختلف از سراسر دنیا در راه‌اندازی سرویس توشه نقش داشته‌اند تا برای اولین بار ارسال دیتای اینترنتی از طریق شبکه‌های تلوزیونی ماهواره‌ای محقق شود؛ در این تکنولوژی کاربران تنها با اتصال فلش مموری به دستگاه ریسیور خود می‌توانند محتوای اینترنتی تصویری، صوتی، نوشتاری، نرم‌افزار و … را با سرعت بالا دریافت کنند؛ سپس با استفاده از نرم‌افزار توشه می‌توانند در کامپیوتر شخصی یا تلفن همراه دیتای دریافتی را استخراج کرده و از آن به شیوه دلخواه بهره ببرند.

معرفی تیم توشه

مهدی یحیی نژاد

Mehdi Yahyanejad

علیرضا فیروزی

Alireza Firouzi

سورنا هاشمی

Sourena Hashemi

شراره

Sharareh

مارشا

Marsha

روبین

Roobin

لیلا

Leila

وفا

Vafa

راشد

Rashed

ارغوان

Arghavan

نیاز به پشتیبانی دارید؟

با ما تماس بگیرید

۰۰۱-۸۶۳-۸۶۶-۷۴۳۴

support@toosheh.org