fbpx

در برنامه هفتگی توشه، بخش عمده محتوای هر روز به یک موضوع اختصاص دارد. اما مواردی مثل کتاب، نرم افزار، فیلترشکن و اخبار داغ روز پای ثابت محتوای همه روزهای توشه هستند. ​

 • شنبه ها
  سرگرمی، سبک زندگی
 • یکشنبه ها
  سینما و تلویزیون
 • دوشنبه ها
  موسیقی و هنر و ادبیات
 • سه شنبه ها
  آموزش و جامـعه‌ی مدنی
 • چهارشنبه ها
  آموزش و نرم افزار
 • پنج شنبه ها
  تکرار برنامه‌های هفته

سینما و تلویزیون با مارشا

من مارشا هستم و توشه روزای یک‌شنبه را براتون آماده می‌کنم! من خودم عاشق فیلم و سینما هستم و صبح‌هام رو همیشه با تماشای اخبار یا گوش دادن به پادکست‌هایی که برام جالبن شروع می‌کنم. سریال بازی تاج و تخت را هم خیلی دوست دارم. کار ترجمه و زیرنویس ویدیوهای توشه هم از منه و خوشحال میشم اگه برنامه ای هست که دوست دارین با زیرنویس فارسی دریافتش کنین بهم بگین تا براتون آماده اش کنم.

موسیقی و هنر و ادبیات با شراره

من شراره هستم کسی که دوشنبه هر هفته براتون موزیک و ویدیو کلیپ و خلاصه هر چی که به موسیقی مربوط باشه آماده و ارسال می‌کنم… خودم به موسیقی راک خیلی علاقه دارم و همیشه تازه‌های موسیقی رو دنبال می‌کنم و دوست دارم برای شما هم هر هفته موزیک ویدیوهای جدید و تازه‌های دنیای موسیقی رو بذارم…البته خب دنیای موسیقی اون قدر متنوع و وسیعه که هر هفته فقط می‌تونم یه گلچین کوچولو موچولو از بین این همه کار جدید آماده کنم…ولی به سلیقه من اطمینان داشته باشین و مطمئن باشین بهترین‌ها و داغ ترین‌هاش رو براتون سوا می‌کنم. خلاصه کاریه که از دستم برمیاد برای شما… مواظب خودتون باشین و حالشو ببرین.

آموزش و جامـعه‌ی مدنی با ارغوان

سلام به کاربران عزیز کانال توشه. من ارغوان هستم٬ مسوول روز آموزش. یه روزی روزنامه‌ نگار بودم ٬حالا از آن روزها خیلی گذشته ولی خوی و عادات روزنامه نگاری هنوز در من هست. کنجکاوم و پیگیر. حالا در توشه یک سالی هست که در دنیای آزاد اطلاعات و بدون سانسورجستجو می‌کنم ومجموعه‌هایی را که شما در ایران برای دیدنش با فیلترینگ مواجه‌اید یا به هر دلیل امکان دیدنشون را ندارید براتون ارسال می‌کنم. ما در توشه مشتاق شنیدن تمام درخواست‌های شما هستیم. اگر برنامه مورد نظرتون مربوط به روز سه شنبه است فقط کافیه روی تلگرام بهم مسیج بدید، ارغوان این جاست تا با کمال میل براتون ارسالش کنه.

آموزش و نرم افزار با لیلا

برای من گفتن از خودم خیلی سخته. شخصی هستم که تو جمع بودن برام همیشه سخت بوده به خاطر همین هم وقتی تو دوران کودکی با کامپیوتر آشنا شدم کاملا جذبش شدم. کامپیوتر همونی بود که من می‌خواستم که هروقت دلم خواست باهاش ارتباط داشته باشم و اون من رو سوال پیچ نکنه در عین حال به عنوان شخصیت اصلی بازی‌های جنگی یا ترسناکش به نبرد با آدم بدها بپردازم کاری که تو دنیای واقعی از پسش بر نمی‌یومدم. برای همینه که الان هم این جا هستم: مسئول روز نرم افزارها و بازی‌های کامپیوتری. راستی اسمم لیلاست 🙂