fbpx

باز کردن بسته‌ها با نرم‌افزار ویندوز توشه

نرم افزار توشه را با فشردن دکمه زیر دانلود و یا با ارسال یک ایمیل خالی به begir@toosheh.org دریافت کنید.

پس از نصب نرم‌افزار ویندوزی توشه، بر روی آیکون آن کلیک کنید تا نرم‌افزار باز شود.

۱. حافظه فلش حاوی بسته توشه را به کامپیو‌تر خود وصل کنید.

۲. برای باز کردن بسته روزانه توشه، ابتدا روی دکمه «خودکار» کلیک کنید. با فشردن این دکمه نرم‌افزار به صورت خودکار بسته توشه روی حافظه فلش را شناسایی و انتخاب می‌کند.

  • اگر بسته ضبط شده را از روی حافظه فلش به کامپیوتر خود منتقل کرده‌اید، بر روی دکمه «انتخاب» کنار دکمه خودکار کلیک کرده و پوشه حاوی بسته توشه را انتخاب کنید.

  • اگر مایلید بسته ضبط شده از رسیور پس از باز کردن و ذخیره‌سازی فایل‌های روزانه از حافظه فلش شما پاک شود، امکان مورد نظر را فعال کنید.

۳. می‌توانید فایل‌های بسته توشه را در پوشه مورد نظر خود ذخیره کنید. برای انتخاب محل ذخیره فایل‌های توشه، بر روی دکمه «انتخاب» پایین کلیک کرده تا پنجره زیر باز شود. ​

۴. پوشه مورد نظر خود برای ذخیره فایل‌ها را انتخاب کنید و سپس دکمه «OK» را بفشارید.

  • توجه داشته باشید که نرم‌افزار محل ذخیره سازی فایل‌ها را در حافظه نگاه می‌دارد و با هر بار اجرای نرم‌افزار نیازی به انتخاب دوباره محل ذخیره سازی نیست.

  • فایل‌ها پس از باز شدن بسته قابل جابجایی هستند.

۵. دکمه «شروع استخراج» را بزنید تا نرم‌افزار عملیات باز کردن بسته را آغاز کند.

در هر زمان می‌توانید با فشردن دکمه «لغو»، عملیات استخراج را متوقف کنید.

پس از پایان عملیات باز کردن بسته، صفحه نتیجه نمایش داده می‌شود.

۵. اکنون فایل‌های روزانه توشه از بسته خارج شده‌اند. بر روی دکمه «نمایشگر فایل‌ها» کلیک کنید تا فایل‌های روزانه را در توشه‌نما مشاهده کنید.
همچنین می‌توانید با فشردن دکمه «باز کردن فولدر» پوشه محتوای فایل‌های روزانه را باز کنید.

به روز رسانی نرم‌افزار توشه

به روزرسانی نرم‌افزار توشه بسیار راحت است. فایل به روز شده نرم‌افزار توشه، در کنار دیگر فایل‌های بسته‌های روزانه ارسال می‌شود. پس از باز کردن بسته روزانه توشه، در صورتی که نسخه جدیدی از نرم‌افزار توشه در بسته موجود باشد، پیغام پایین را مشاهده خواهید کرد:

با فشردن دکمه «نصب»، نسخه جدید توشه را نصب کنید تا از جدیدترین امکانات نرم‌افزار استفاده کنید. برای بستن این پنجره بر روی دکمه «X» کلیک کنید.